CP0010150R0JB14 Vishay /Dale
  • More about CP0010150R0JB14 Vishay /Dale
    CP0010150R0JB14 Vishay /Dale
    CP0010150R0JB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0010150R0JB14 is described as RES 150 OHM 10W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.