CP00072R700KE66 Vishay /Dale
  • More about CP00072R700KE66 Vishay /Dale
    CP00072R700KE66 Vishay /Dale
    CP00072R700KE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00072R700KE66 is described as RES 2.7 OHM 7W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE