CP0005R9100KE66 Vishay /Dale
  • More about CP0005R9100KE66 Vishay /Dale
    CP0005R9100KE66 Vishay /Dale
    CP0005R9100KE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0005R9100KE66 is described as RES 0.91 OHM 5W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"