CP0005R7500KE66 Vishay /Dale
  • More about CP0005R7500KE66 Vishay /Dale
    CP0005R7500KE66 Vishay /Dale
    CP0005R7500KE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0005R7500KE66 is described as RES 0.75 OHM 5W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.