CP00055R600JE14 Vishay /Dale
  • More about CP00055R600JE14 Vishay /Dale
    CP00055R600JE14 Vishay /Dale
    CP00055R600JE14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP00055R600JE14 is described as RES 5.6 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK