CP0005200R0KE663 Vishay /Dale
  • More about CP0005200R0KE663 Vishay /Dale
    CP0005200R0KE663 Vishay /Dale
    CP0005200R0KE663 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0005200R0KE663 is described as RES 200 OHM 5W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.