CP000518K00JE663 Vishay /Dale
  • More about CP000518K00JE663 Vishay /Dale
    CP000518K00JE663 Vishay /Dale
    CP000518K00JE663 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP000518K00JE663 is described as RES 18K OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM