CP000515R00JE663 Vishay /Dale
  • More about CP000515R00JE663 Vishay /Dale
    CP000515R00JE663 Vishay /Dale
    CP000515R00JE663 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP000515R00JE663 is described as RES 15 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F