CP000512K00KE66 Vishay /Dale
  • More about CP000512K00KE66 Vishay /Dale
    CP000512K00KE66 Vishay /Dale
    CP000512K00KE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP000512K00KE66 is described as RES 12K OHM 5W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS