CP0003R5600KE66 Vishay /Dale
  • More about CP0003R5600KE66 Vishay /Dale
    CP0003R5600KE66 Vishay /Dale
    CP0003R5600KE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0003R5600KE66 is described as RES 0.56 OHM 3W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM