CP0003R5600JE66 Vishay /Dale
  • More about CP0003R5600JE66 Vishay /Dale
    CP0003R5600JE66 Vishay /Dale
    CP0003R5600JE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CP0003R5600JE66 is described as RES 0.56 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.