CMF703K4800FHEA Vishay /Dale
  • More about CMF703K4800FHEA Vishay /Dale
    CMF703K4800FHEA Vishay /Dale
    CMF703K4800FHEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF703K4800FHEA is described as RES 3.48K OHM 1.75W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.