CMF70374K00FHEA Vishay /Dale
  • More about CMF70374K00FHEA Vishay /Dale
    CMF70374K00FHEA Vishay /Dale
    CMF70374K00FHEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF70374K00FHEA is described as RES 374K OHM 1.75W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM