CMF659K5000FKEK Vishay /Dale
  • More about CMF659K5000FKEK Vishay /Dale
    CMF659K5000FKEK Vishay /Dale
    CMF659K5000FKEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF659K5000FKEK is described as RES 9.5K OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE