CMF658K2000JKEB Vishay /Dale
  • More about CMF658K2000JKEB Vishay /Dale
    CMF658K2000JKEB Vishay /Dale
    CMF658K2000JKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF658K2000JKEB is described as RES 8.2K OHM 1.5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP