CMF65820R00FKBF Vishay /Dale
  • More about CMF65820R00FKBF Vishay /Dale
    CMF65820R00FKBF Vishay /Dale
    CMF65820R00FKBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF65820R00FKBF is described as RES 820 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.