CMF654R7000FKR6 Vishay /Dale
  • More about CMF654R7000FKR6 Vishay /Dale
    CMF654R7000FKR6 Vishay /Dale
    CMF654R7000FKR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF654R7000FKR6 is described as RES 4.7 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM