CMF654R0000FKEB Vishay /Dale
  • More about CMF654R0000FKEB Vishay /Dale
    CMF654R0000FKEB Vishay /Dale
    CMF654R0000FKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF654R0000FKEB is described as RES 4 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"