CMF654K4200FKRE70 Vishay /Dale
  • More about CMF654K4200FKRE70 Vishay /Dale
    CMF654K4200FKRE70 Vishay /Dale
    CMF654K4200FKRE70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF654K4200FKRE70 is described as RES 4.42K OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F