CMF65407R00DHEB Vishay /Dale
  • More about CMF65407R00DHEB Vishay /Dale
    CMF65407R00DHEB Vishay /Dale
    CMF65407R00DHEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF65407R00DHEB is described as RES 407 OHM 1.5W 0.5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.