CMF653K3000FKBF Vishay /Dale
  • More about CMF653K3000FKBF Vishay /Dale
    CMF653K3000FKBF Vishay /Dale
    CMF653K3000FKBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF653K3000FKBF is described as RES 3.3K OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM