CMF65340R00DHR6 Vishay /Dale
  • More about CMF65340R00DHR6 Vishay /Dale
    CMF65340R00DHR6 Vishay /Dale
    CMF65340R00DHR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF65340R00DHR6 is described as RES 340 OHM 1.5W 0.5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM