CMF65333R30BER6 Vishay /Dale
  • More about CMF65333R30BER6 Vishay /Dale
    CMF65333R30BER6 Vishay /Dale
    CMF65333R30BER6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF65333R30BER6 is described as RES 333.3 OHM 1.5W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.