CMF6530K510BER6 Vishay /Dale
  • More about CMF6530K510BER6 Vishay /Dale
    CMF6530K510BER6 Vishay /Dale
    CMF6530K510BER6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6530K510BER6 is described as RES 30.51K OHM 1.5W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"