CMF6530K100FKBF11 Vishay /Dale
  • More about CMF6530K100FKBF11 Vishay /Dale
    CMF6530K100FKBF11 Vishay /Dale
    CMF6530K100FKBF11 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6530K100FKBF11 is described as RES 30.1K OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM