CMF6530K000FKEK Vishay /Dale
  • More about CMF6530K000FKEK Vishay /Dale
    CMF6530K000FKEK Vishay /Dale
    CMF6530K000FKEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6530K000FKEK is described as RES 30K OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"