CMF652K5000BER6 Vishay /Dale
  • More about CMF652K5000BER6 Vishay /Dale
    CMF652K5000BER6 Vishay /Dale
    CMF652K5000BER6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF652K5000BER6 is described as RES 2.5K OHM 1.5W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE