CMF652K2000FKR6 Vishay /Dale
  • More about CMF652K2000FKR6 Vishay /Dale
    CMF652K2000FKR6 Vishay /Dale
    CMF652K2000FKR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF652K2000FKR6 is described as RES 2.2K OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.