CMF65270K00FKEB Vishay /Dale
  • More about CMF65270K00FKEB Vishay /Dale
    CMF65270K00FKEB Vishay /Dale
    CMF65270K00FKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF65270K00FKEB is described as RES 270K OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"