CMF65250K00FKEB Vishay /Dale
  • More about CMF65250K00FKEB Vishay /Dale
    CMF65250K00FKEB Vishay /Dale
    CMF65250K00FKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF65250K00FKEB is described as RES 250K OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.