CMF65221K00FKR6 Vishay /Dale
  • More about CMF65221K00FKR6 Vishay /Dale
    CMF65221K00FKR6 Vishay /Dale
    CMF65221K00FKR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF65221K00FKR6 is described as RES 221K OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL