CMF6520R000FKR6 Vishay /Dale
  • More about CMF6520R000FKR6 Vishay /Dale
    CMF6520R000FKR6 Vishay /Dale
    CMF6520R000FKR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6520R000FKR6 is described as RES 20 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X