CMF65182R00FHEB Vishay /Dale
  • More about CMF65182R00FHEB Vishay /Dale
    CMF65182R00FHEB Vishay /Dale
    CMF65182R00FHEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF65182R00FHEB is described as RES 182 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE