CMF6510R000DHEB Vishay /Dale
  • More about CMF6510R000DHEB Vishay /Dale
    CMF6510R000DHEB Vishay /Dale
    CMF6510R000DHEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6510R000DHEB is described as RES 10 OHM 1.5W 0.5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT