CMF6510M000JKEA Vishay /Dale
  • More about CMF6510M000JKEA Vishay /Dale
    CMF6510M000JKEA Vishay /Dale
    CMF6510M000JKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6510M000JKEA is described as RES 10M OHM 1.5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE