CMF6095K300FKEB Vishay /Dale
  • More about CMF6095K300FKEB Vishay /Dale
    CMF6095K300FKEB Vishay /Dale
    CMF6095K300FKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6095K300FKEB is described as RES 95.3K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE