CMF608K6600FKR6 Vishay /Dale
  • More about CMF608K6600FKR6 Vishay /Dale
    CMF608K6600FKR6 Vishay /Dale
    CMF608K6600FKR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF608K6600FKR6 is described as RES 8.66K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.