CMF608K2500BHEB Vishay /Dale
  • More about CMF608K2500BHEB Vishay /Dale
    CMF608K2500BHEB Vishay /Dale
    CMF608K2500BHEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF608K2500BHEB is described as RES 8.25K OHM 1W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.