CMF6081K600BHR6 Vishay /Dale
  • More about CMF6081K600BHR6 Vishay /Dale
    CMF6081K600BHR6 Vishay /Dale
    CMF6081K600BHR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6081K600BHR6 is described as RES 81.6K OHM 1W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH