CMF606R0000FKBF Vishay /Dale
  • More about CMF606R0000FKBF Vishay /Dale
    CMF606R0000FKBF Vishay /Dale
    CMF606R0000FKBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF606R0000FKBF is described as RES 6 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS