CMF60698R00FLRE Vishay /Dale
  • More about CMF60698R00FLRE Vishay /Dale
    CMF60698R00FLRE Vishay /Dale
    CMF60698R00FLRE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF60698R00FLRE is described as RES 698 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.