CMF60698K00JHBF Vishay /Dale
  • More about CMF60698K00JHBF Vishay /Dale
    CMF60698K00JHBF Vishay /Dale
    CMF60698K00JHBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF60698K00JHBF is described as RES 698K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"