CMF6068R100FKEA Vishay /Dale
  • More about CMF6068R100FKEA Vishay /Dale
    CMF6068R100FKEA Vishay /Dale
    CMF6068R100FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6068R100FKEA is described as RES 68.1 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.