CMF60681R00FKRE Vishay /Dale
  • More about CMF60681R00FKRE Vishay /Dale
    CMF60681R00FKRE Vishay /Dale
    CMF60681R00FKRE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF60681R00FKRE is described as RES 681 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.