CMF60665R00FKEB Vishay /Dale
  • More about CMF60665R00FKEB Vishay /Dale
    CMF60665R00FKEB Vishay /Dale
    CMF60665R00FKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF60665R00FKEB is described as RES 665 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"