CMF6062K000JKRE Vishay /Dale
  • More about CMF6062K000JKRE Vishay /Dale
    CMF6062K000JKRE Vishay /Dale
    CMF6062K000JKRE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6062K000JKRE is described as RES 62K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM