CMF60619K00FKRE Vishay /Dale
  • More about CMF60619K00FKRE Vishay /Dale
    CMF60619K00FKRE Vishay /Dale
    CMF60619K00FKRE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF60619K00FKRE is described as RES 619K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"