CMF60510R00JLEB Vishay /Dale
  • More about CMF60510R00JLEB Vishay /Dale
    CMF60510R00JLEB Vishay /Dale
    CMF60510R00JLEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF60510R00JLEB is described as RES 510 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"