CMF6050R000FHBF Vishay /Dale
  • More about CMF6050R000FHBF Vishay /Dale
    CMF6050R000FHBF Vishay /Dale
    CMF6050R000FHBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6050R000FHBF is described as RES 50 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.