CMF604R8700FKR6 Vishay /Dale
  • More about CMF604R8700FKR6 Vishay /Dale
    CMF604R8700FKR6 Vishay /Dale
    CMF604R8700FKR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF604R8700FKR6 is described as RES 4.87 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM